Опседнат маж направил колекција од 9000 кукли

25 ноември, 20130
3

Јиан Јанг (33) од Сингапур има колекција од 9000 кукли во својот стан – 6000 барбики и 3000 други кукли. Се заедно се проценува дека вредат половина милион долари.

Јиан Јанг од Сингапур едвај дочекал да порасне за да може да си ја купи својата прва кукла, бидејќи додека бил мало момче родителите не му дозволувале.

Дури откако почнал сам да заработува, Јиан одлучил да ја купи својата прва кукла, а првата водела кон втора и опсесијата е родена!

После 20 години собирање неговата колекција зафаќа три ѕида во неговата дневна соба што е сон на секое мало девојче во светот.

Јиан инсистира на тоа дека надвор од својата соба со кукли е маж како и сите останати, токму спротивно од она што се нарекува женско петле.

Foto: odditycentral.com/KenerfSim

Foto: Jian Yang/Facebook

Foto: Jian Yang/Facebook

httpv://www.youtube.com/watch?v=W8gqrQMoR9A

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit