Транссексуалка снимила дует сама со себе (видео)

25 ноември, 20130
2

Транссексуалката Кејхар која се прослави со своето видео каде го прикажува својот двегодишен пат од маж до жена, снимила видео со самата себе додека била маж.

Пред својата трансформација во жена, Кејхар ја отпеала песната “Battlefield“, а потоа како жена го отпеала и женскиот вокал.

Видеото за кое Кејхар тврди дека никогаш претходно немало слично би требало да ги разбие стереотипите за транссексуалците.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DXK3cB0jmGo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit