Отидоа парите: Немеш повторно во „Големиот брат“, а Маријана дома!

15 март, 20130
7

Никола Немешевиќ (24) повтрно ќе оди во куќата на Големиот брат но овој пат како ВИП учесник. Оперскиот пејач се прослави пред две години кога во истото реално шоу се заљуби во хрватицата Маријана (29).

Тогаш таа победи и освои награда од 104 700 евра. Пет години постарата Маријана која сеуште е во врска со Немеш, како што сама изјави, ги потрошила сите пари. Се вели дека токму тоа е причината Немеш повторно да учествува во шоуто.

Маријана и Немеш после излегувањето од куќата на Големиот брат живееја во Загреб и Белград. Моментално се во Србија бидејќи Немеш работи како синхронизатор на цртани и документарни фимови. Иако неговата песна „Знам тај смешак“ постигна рекордна посетеност на You Tube Немеш после излегувањето од куќата сепак не ја оствари најавената кариера.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber