Саманта Фокс во српското реално шоу „Големиот брат“

15 март, 20130
6

Музичката ѕвезда од осумдесетите години преговара со продуцентите за нејзиното учество во српското релно шоу „Големиот брат“.

Како што е случај и со останатите големи ѕвезди и со Саманта преговорите траат веќе извесно време. Дури се вели дека тоа е причината зошто продуцентите сеуште не го објавиле официјаниот датум за почеток на шоуто – вели изворот и додава:

–          Таа во 2007 година беше во Србија и е одушевена од нашиот менталитет па затоа не би претставувало никаков проблем за неа да се вклопи со луѓето овде.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber