Ова е најдобриот бразилски задник! (видео)

15 ноември, 20130
24

Даи Маседо, 25 годишна студентка од Гојас, ја освоила титулата на натпреварот за најубав задник во Бразил (Мис Бум Бум), а манифестацијата се одржува по трет пат во оваа јужноамериканска држава.

Второ место освоила Елиана Амарал од Перманбуко, додека третопласирана била Џесика Амарал од Пара.

“Возбудена сум. Не очекував победа. Лудница се создаде на социјалните мрежи, но сега тврдам дека натпреварот не е наместен“ – изјавила победничката која додала дека нејзиниот задник во минатото не бил толку совршен како денес:

“Мојот задник не е природен. Имам импланти. Секогаш имав голем задник, но лупосукцијата ги среди сите грешки – изјавила 25 годишната убавица.

Foto: missbumbumbrasil.com.br

httpv://www.youtube.com/watch?v=6QhiT_9RRSc

httpv://www.youtube.com/watch?v=3658dGk2LVk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit