Ова е најзлобната и најрасипана жена на светот! (видео)

25 декември, 20130
12

Злобата се манифестира на најразлични начини, а за некои не би сакале ни да пишуваме. Луѓето прават страшни работи, но некои од нив воопшто немаат ни совест ни срам.

Има ли нешто полошо од крадење на детски божиќни подароци? Тешко дека на оваа жена би можеле да и најдеме достојна конкуренција.

Безбедносните камери ја снимиле како мртва ладна ги кради детските подароци оставени на прагот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zXPI2LryvI4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit