Ова е проститутката што го снимила Бибер во својот кревет!

12 ноември, 20130
20

Минатата седмица низ медиумите се прошири видео снимка каде се гледа како младиот Бибер спие во кревет, а клипот до денес има 35 милиони прегледи.

Девојката која го снимила Бибер и за која се тврдеше дека е проститутка е 26 годишната бразилка Татиана Невес Барбоса која во едно интервју одлучила да раскаже за своето сексуално искуство со 19 годишниот Џастин.

Djevojka koja je snimila Justina Biebera otkriva: Proveli smo noć u istom krevetu!

Во последно време младата канадска сензација не може да ги контролира своите нагони, па неодамна беше поврзан со уште еден скандал каде анонимна проститука изјави пред медиумите дека Бибер и платил добро за секс, но неговиот алат бил премногу мал за да ја задоволи.

Погледнете уште еднаш како Џастин Бибер блажено спие после секс:

httpv://www.youtube.com/watch?v=JCpaTwQ8gGM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit