Ова го можат само најдобрите: Погледнете го фасцинантниот гол на Роналдињо!

19 декември, 20130
5

Во еден момент мароканската екипа е во предност со дадениот гол во 51-та минута…

Меѓутоа, во тој момент Роналдињо решава да ги превземе работите во свои раце.

Фантастичниот Бразилец неколку минути подоцна со феноменално изведениот слободен удар го изедначува резултатот на 1:1.

httpv://www.youtube.com/watch?v=_cHUluwBbBs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit