Суровиот одговор на Јагуар по повод рекламата на Мерцедес со кокошки

19 декември, 20130
6

Ривалството помеѓу фирмите понекогаш е најплодниот начин за создавање духовити реклами, а Мерцедес со својата сјајна реклама со кокошки кои демонстрираат како функционира “Magic Body Control“ или систем за удобна и стабилна вожња, несвесно им дале шанса на Јагуар за сјајен одговор.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3PQS8SFWNQw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit