Верувале или не: Станија сепак оди на факултет!

19 декември, 20130
7

Српската старлета Станија Добројевиќ сака да покаже пред јавноста дека е студент за пример на Економскиот факултет во Нови Сад. Иако сака да ги краси насловните страници со своите провокативни фотографии, Станија сака да заврши што поскоро со студиите и да биде дипломиран економист.

Старлетата се појавува на факултет пристојно облечена и без шминка.

Foto: Twitter/@StanijaAmerika

Foto: Twitter/@StanijaAmerika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit