Ова се новите гради на Анџелина Џоли!

10 јули, 20130
5

Откако во фебруари ги отстрани двете дојки поради ризик од рак, актерката Анџелина Џоли за прв пат во јавноста ги покажа своите нови реконструирани гради во кои има импланти со капковидна форма, а операцијата е извршена во месец април, оваа година.

Сексапилната актерка се појавила на Хаваите по повод новиот филм кој таа го режира, а на себе имала маица со отворено деколте, под кое се наѕирале новите гради без прслук.

Нејзината судбина ја потресе јавноста, но Џоли во оваа прилика покажа дека ништо не е сменето и дека изгледа подеднакво привлечно како и претходно.

Foto: Profimedia

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi