Секси Ријана позира во бикини!

10 јули, 20130
6

Ријана ги израдува повторно своите фанови со новите провокативни фотографии. Младата музичка ѕвезда позирала во бикини и така дојдоа до израз нејзините примамливи облини кои сигурно никого нема да го остават равнодушен.

Да ве потсетиме, Ријана пред некој ден се најде во центарот на вниманието кога се појави клипот како обезбедувањето ја носи мртва пијана, а неодамна предизвика голем шум со јавниот апел за да се легализира марихуаната.

Rijana

Rijana

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksiEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı