Памела Андерсон ја исече долгата руса коса!

3 ноември, 20130
6

Ѕвездата беше забележана деновиве во Лос Анџелес со супер кратка фризура која целосно и го менува имиџот. Секс бомбата повеќе личи на Чарлиз Терон отколку на себе си.

Очигледно плавушата решила целосно да го смени својот имиџ, бидејќи и комбинацијата што ја носи е во согласност со новата фризура. Наместо разголено деколте, како што сме навикнале да ја гледаме, Пам носи скромно фустанче и блуза закопчана до грлото.

Памела беше во друштво на бившиот сопруг Рик Саломон. Секс бомбата и продуцентот го анулираа бракот во 2008 година, но во последно време ги среќаваат заедно се почесто.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit