Што и требало ова? Девојката со најголеми усни!

3 ноември, 20130
7

Според Светските рекорди на Гинис, 24 годишната Кристина Реј ги има најголемите усни во светот, се разбира после 100 силиконски инекции.

Во минатото Реј се срамела од своите тенки усни. Решила да почне со козметички процедури за да добие полни и сочни усни како нејзиниот омилен анимиран лик.

Ова задоволство ја чинело 4000 долари, придружено со ужасна болка, но Кристина не се откажала.

Во 2011 година таа дава интервју за The Sun каде вели: “Мислам дека изгледам фантастично и тоа ме прави среќна. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit