Пеколен момент: Ново видео од смртта на Пол Вокер!

3 декември, 20130
16

Сообраќајната несреќа во која загина Пол Вокер и неговиот возач Роџер Родас веќе со денови е главна тема ширум светот, а се појавија и бројни видео клипови од несреќата.

Минувачите го снимиле настанот, гасењето на пожарот после несреќата, последните моменти на Пол Вокер пред да седне во автомобилот во кој подоцна загина. После неколку клипови, сега се појави и ново видео од несреќата, од малку поголемо растојание.

Се работи за видео од безбедносна камера во близина каде може да се види како автомобилот експлодира и гори.

httpv://www.youtube.com/watch?v=cwZeLITZFGQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit