По стапките на Бекам! И Ријана ќе биде моден дизајнер!

18 февруари, 20130

Според модните критичари Ријана покажала дека освен ангелскиот глас  има дарба и за мода, судејќи според нејзината колекција претставена викендов на Модната недела во Лондон.

Пејачката изјавила дека она што нејзе лично најмногу и се допаѓа, е тоа што нејзината колекција била безвременска. „Убаво е што парчињата кои ги носите сега, можете да ги носите и после 10 години, а да не се забележува на кој временски период припаѓаат“, вели Ријана. Дали на вас ви се допаѓа некоја од нејзините креации?

001 1 Kakav osmeh! Presrećna Rihanna predstavila svoju modnu kolekciju

sipa00653047000007 Kakav osmeh! Presrećna Rihanna predstavila svoju modnu kolekciju

sipa00653047000027 Kakav osmeh! Presrećna Rihanna predstavila svoju modnu kolekciju

sipa00653047000039 Kakav osmeh! Presrećna Rihanna predstavila svoju modnu kolekciju

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit