Полски спортистки голи го промовираат својот спот! (видео)

15 ноември, 20130
6

Полските претставнички во категорија “брзо лизгање“ решиле својот спот да го промовираат на радикален начин и тоа секако начинот кој е омелен на мажите.

21 годишната Марта Војцик и 28 годишната Аида Бела позирале голи за списанието Плејбој.

Двете во фебруари ќе ја претставуваат полска на Зимските Олимписки игри во Сочи, во дисциплина брзо лизгање.

“Очекуваме сега повеќе да се зборува и пишува за нашиот спорт“ – изјавиле Марта и Аида.

httpv://www.youtube.com/watch?v=c1o6rzWBIWc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit