Поранешната ‘спајсица’ Гери Халивел во врска со руски милионер

19 јануари, 20130
geri

Гери Халивел е во врска со рускиот милионер Антон Кашубовски.

“Антон е токму нејзин тип. Тој има голем круг на пријатели и го сака ловот. Ова многу и се допаѓа на Гери, која тврди дека тој е” џентлмeнот “, кого го чекала цел живот” – изјавил неименуван извор за весникот “The Sun“.

Минатата година Гери Халивел имаше кратка врска со комичарот Расел Бренд, откако се запознаа на пробите за церемонијата за затворањето на Олимписките игри во Лондон.

Пејачката има петгодишна ќерка од претходната врска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit