Фанки стил од Wildfox

19 јануари, 20130
fanki stil

Подгответе се за малку фанки стил и кул бои, пречекате пролетта со расположение и послужете инспирација од најновата колекција на Wildfox.

Брендот е од малкуте кои можат успешно да се вклопат во уличната мода, екстравагантноста и тинејџерската фасцинација во една единствена облека, како на сето ова создаваат и нови трендови во модата.
Без оглед што барате, ќе го најдете меѓу облеката на Wildfox – капут, здолништа, панталони, фустани, блузи … Точки, шарени мотиви, апликации со срца, виножито, усни, ѕвезди, сјајни шљокици…

Во колекцијата за пролет-лето 2013 има по малку од сè.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit