Повторно многу секси, г-це Аптон!

11 јануари, 20130
Kate-Upton-photo-shoot-0bvhuj03

Најбараниот модел на изминатата година, ја дочекува 2013та со последователна фотосесија со еротска порака.

Кејт Аптон станува ретро заводничка во јануарскиот број на списанието V. Бидејќи списанието е за мода и претежно го читаат жени, партнерот на Кејт позира до неа полугол.

Кејт веќе некое време не можевме да ја видиме во голи изданија, но новите фотографии, во кои актерите се преселени 60-тите години од минатиот век, надокнадија за пропуштеното.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber