Повторно раскинаа! Овој пат, дефинитивно?!

5 јануари, 20130
selena i jastin

Џастин Бибер и Селена Гомез Нова година планирале заедно да ја дочекаат во Мексико, но планот малку им се пореметил!

Извор открива дека Џастин и Селена жестоко се скарале пред да ја дочекаат 2013 година. Младата актерка го напуштила Мексико на 30 декември, а Џастин ден после неа.

Последната расправија наводно ги довела до ново прекинување.

“Постојано раскинуваат и се смируваат, затоа е тешко ова прекинување да го наречеме конечен крај на нивната врска”, открива изворот.

Причина за тензите, наводно е љубомора.

“Селена постојано се забавува без Џастин, а тоа потполно го полудува”, додава изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber