Принцезата Дајана се огласила од оној свет и пратила важна порака за Кејт!

6 ноември, 20130
18

Симон Симонс се смета за блиска пријателка на покојната принцеза Дајана која и понатаму останала во контакт со принцезата бидејќи е јасновидка. Па така Лејди Ди неодамна повторно се огласила од оној свет, а Симон ја пренесува нејзината порака.

Изгледа дека Дајана ги сменила своите приоритети после смртта, па сега нејзина главна преокупација е преслабата Кејт Мидлтон. Јасновидката изјавува дека Дајана е мошне загрижена за принцезата бидејќи нагло ослабнала после раѓањето на бебето.

Нејзината порака за Кејт, а која може да се протолкува и како универзална порака која го надминува буквалното сваќање, е дека Кејт би требало да почне да јаде и да престане да се оптоварува со тоа што медиумите мислат, пишуваат и зборуваат за неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit