Првата брачна обврска на Мујо:)

15 ноември, 20130
10

Било тоа дивјачка свадба. Младоженецот пиел, но се испоставило дека невестата има многу поголем капацитет. Мујо сеуште бил невин, а за Фата се зборувало дека има искуство, па затоа таткото на Мујо пред свадбата му одржал лекција што и како да прави, за да не се посрамоти себе си и својата лоза во кревет…конечно доаѓа и тој момент – Мујо и Фата сами во љубовното гнездо.

Таткото на Мујо стои зад врата и прислушкува, а и да провери дали Мујо научил нешто од лекцијата.

Стариот стои со увото залепен за врата, внатре се слуша пискање, стенкање, воздишки, тропање…Стариот задоволно се смешка, горд на својот син, а горд и од себе си сметајќи се за добар учител.

Набрзо вратата се отвара, излегува Мујо препотен, го здогледува татка си и му вели:

          Фала Богу што си тука, жити се помогни ми…

Стариот му удира шамар и урла:

          Јас да ти помогнам со жената во кревет? Па дали си ти нормален?

Мујо тажно моли:

          Тато, абе само малку, само да успееме да ја бутнеме на кревет, после можам и јас сам…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit