Ријана не престанува да се забавува!

6 август, 20131
21

Вчера ви покажавме сликовито како Ријана се вклучи во прославата на 8 дневниот фестивал во Барбадос кој е познат по лудите ноќи, танци и концерти во живо.

Ријана е меѓу основните атракции на прославата и продолжува да привлекува внимание и коментари на своја адреса со појавата низ улиците на Бриџтаун.

25 годишната пејачка излезе да танцува облечена во уште попровокативен костим од оној со кој ја видовме вчера.

 

 

One comment

  • Igor

    6 август, 2013 at 16:45

    Пиљандура

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi