Ријана повторно без долна облека!

16 јули, 20130
20

На младата пејачка од Барбадос и премина во навика да оди без гаќи. Ријана уште еднаш им приреди необичен спектакл на своите фанови појавувајќи се без долна облека на својот концерт.

Дали е само уште еден ПР трик или така се чувствува удобно, проценете сами!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi