Рита Ора имала афера со Џеј Зи? Самата пејачка се изјаснила!

6 јануари, 20130
rita ora

Што повеќе се популарни, толку повеќе трачеви ги пратат. Се чини дека истиот случај е и со Рита Ора.

Британсата старлета и ѕвезда на реалити шоуто ‘Geordie Shore’ Холи Хоган ја нападнала Рита Ора за ‘премногу’ близок однос со нејзиниот ментор Џеј Зи и напишала на Твитер деа слушнала дека ‘Рита имала афера со Џеј Зи’.

Младата британка со албанско потекло го возвратила ударот на Твитер за веднаш да ја расчисти ситуацијата. “Не коментирав ништо поврзано за онаа група на гласини, но овој пат мора нешто да кажам.Никогаш веќе никој, вклучувајќи ја и онаа глупава црвенокоса к…. , која само бара внимание, нема да зборува глупости за мене и моето семејство. Во суштина, одговарам само кога морам, а ова е навстина смешно. Затоа и коментирав”, напишала Рита, а потоа ги избришала сите постови.

Договорот со издавачката куќа на Џеј Зи, Рита го потпишала кога имала 18 години. Била во врска со Роберт Кардашијан, а по прекинувањето ја обвинил дека го изневерила со 20 мажи! Рита сето ова го негирала.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber