Руски политиколог: Путин е трауматизирано сираче со геј склоности!

3 декември, 20130
Vladimir Putin

Во книгата која ја напишал политикологот Станислав Белковски за Владимир Путин, тој вели дека претседателот на Русија е “трауматизирано сираче со хомосексуални тенденции“.

Printskrin: Youtube/OnlineTV.ru

 

Клучот за разбирање на личноста на Путин лежи во неговото несреќно детство, смета овој политиколог .

Малиот Владимир кој растел без татко и родителска љубов бил повлечено и намќоресто дете – напишал Белковски.

Путин бил син на алкохоличар, а неговата мајка се преселила во Грузија со него, за потоа да го испрати да живее во Ленинград со луѓето кои денес се познати како негови родители.

Според зборовите на Белковски, Путин поради ваквата семејна ситуација барал ново семејство, па така во олигархот Роман Абрамовиќ видел брат, а во некогашниот претседател Борис Јелцин – татко.

Врската на Путин и гимнастичарката Алина Кабајева е само дел од маркетинг кампања, смета Белковски.

Путин е претставен како мачо и секс бомба, за да се скрие дека сексот за него е табу, или тоа дека човекот е прикриен хомосексуалец.

Foto: AP/Tanjug

Foto: AP/Tanjug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit