НБА ХИТ: Перо Антиќ играше 0,4 секунди

3 декември, 20130
12

Во НБА лигата се е возможно! Македонскиот репрезентативец Перо Антиќ не учествуваше многу во натпреварот помеѓу Атланта и Сан Антонио, бидејќи учествуваше само 0,4 секунди, што е неверојатно! За толку кратко време тој успеа да фати топка!

Кога Тим Данкан постигнал кош за победа останале уште четири десетини до крај.

Овој детаљ се гледа на видеото што следува и тоа на 2,25 минути од почетокот…

httpv://www.youtube.com/watch?v=ygRDSUOZn2Q

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit