Сакал да го зголеми пенисот, но останал без него

7 јануари, 20130
penis

Педесетгодишен маж од Тајланд се наоѓа во критична сосотојба, откако лекарите во Банког утврдиле дека добил рак бидејќи пред пет години во илегална клиника го зголемил својот пенис во кој му било вбризгано маслиново масло.

Мажот добил рак како последица од исекотините на пенисот кои не биле правилно медицински третирани.

Лекарот Сурат Китисуп, кој го оперирал пациентот, вели дека несреќниот човек во болница дошол со отечени тестиси со големина на кокос. Ракот во пенисот се проширил и на тестисите и зафатил и некои други делови на абдоменот.

Пенисот му бил хируршки отстранет, но пациентот и понатаму бил во тешка состојба, бидејќи постои можност ракот да се прошири и на останатите делови од телото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit