Се бара дечко: Тамара има нова вила и подготвена е за нов почеток

22 јануари, 20130
tamara

Тамара живее на луксузен имот во близина на сестрата Петра.

Само неколку дена откако Петра Еклстоун ги пуштила телевизиските камери на својот луксузен имот и ја покажала раскошната вила, истото го направила и нејзината сестра Тамара.

Поточно, таа ги пуштила фотографите од магазинот Hello! да го снимат преку стотина милиони долари вредниот имот кој се наоѓа во близина на имотот на Петра.

Поточно, Тамара е сопственичка на имотот од 19 илјади квадратни метри, а во самата вила се наоѓа приватно кино, клуб, теретана и сала за пилатес како и неколку гардероби. Вилата има 12 спални соби и 15 бањи и чини 125 милиони долари.

“Ова е куќата за мојот нов почеток. Знам дека е преголема за моите лични потреби, но се надевам дека тоа еден ден ќе биде мојата семејна куќа кога ќе одлучам да се венчам и да родам. Многу се радувам на селењето во новата куќа каде ќе можам да создадам нови спомени и да затворам врата на старите”, коментирала богатата наследничка на Берни Еклстоун. Таа неодамна раскина со нејзиниот вереник Омар Киами  откако во јавноста се појави видео каде Омар е фатен во сексуални игри.
На прашањето каков дечко сака, Тамара одговорила: “Сакам некој кој ќе знае да ме насмее, но најважна е довербата, бидејќи без тоа нема ништо во една врска”.

Tamara Ecclestone - FILE: Tamara Ecclestone is reportedly considering purchasing the second most expensive home in America - the Fleur de Lys estate in Holmby Hills for $125 million

Tamara Ecclestone - FILE: Tamara Ecclestone is reportedly considering purchasing the second most expensive home in America - the Fleur de Lys estate in Holmby Hills for $125 million

Tamara Ecclestone - FILE: Tamara Ecclestone is reportedly considering purchasing the second most expensive home in America - the Fleur de Lys estate in Holmby Hills for $125 million

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit