Се разголи и Миранда Кер

6 март, 20130
3

Миранда Кер во текот на фотосесијата за каталогот на еден бренд за долна облека се опуштила малку повеќе и правејќи ѕвезда на плажата го покажала своето меѓуножје.

Можеби заборавила дека под ноќницата има само чипкани гаќички и несвесно го покажа она што до сега вешто го криеше.

Miranda Ker, stoj na rukama, plaža

Пред некој ден пак манекенката позирала топлес пред објективот на модниот фотограф Крис Колос, а фотографијата сама ја поставила на Инстаграм и Твитер.

Miranda Ker toples

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit