Се сликале голи, па “лошата” Кејт добила по задникот од Ријана!

22 февруари, 20130
rihannakatemoss6

Погледнете ги фотографиите кои ја разбудија имагинацијата на многумина!

V магазинот во текот на оваа недела објави едиторијал кој го одзема здивот!

Поточно, V Magazine објави голи фотографии од Кејт Мос и Ријана, кои покрај тоа што се мазат, во едиторијатлот играат садо-мазохистички игри.

Девојките снимиле и заводливо видео, а некои сцени ги снимале целосно голи! Ова дело е настанато во работилницата на познатиот Марио Тестино.

Како изгледа овој неверојатно секси едиторијал и видео, погледнете во галеријата!

Kinky: Kate Moss and Rihanna, shot by Mario Testino, grace the cover of V Magazine

Racy in lace: One spread sees the singer pose in a lace bodysuit

Body confident: In an alternative cover Kate Moss appeared unclothed

S&M: Kate channels an androgynous look for one striking image

Rihanna-and-Kate-Moss-V-Magazine

Rihanna-and-Kate-Moss-V-Magazine-5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber