Секс со леш: Болничар бил заљубен во мртовец

23 јануари, 20130
mrtovec

Алехандро Разо, болничар од Калифорнија е уапсен поради некрофилија, бидејќи повеќе пати имал секс со леш во болницата. Како што изјавуваат од полицијата, Алехандро бил пронајден врз основа на анонимен повик од болницата.

-Еден од вработените во болницата не повика и ни укажа за чудонот однесување на болничарот. Всушност, тој рече дека Алехандро секоја вечер влегува во мртовечницата во која се задржува повеќе часа. Ова е многу чувствителен случај, бидејќи имаме работа очигледно со пореметена личност која е заљубена во починатиот – изјавиле од полицијата и додале дека пронашле и докази.

Некрофилија во Калифорнија не беше кривично дело се до 2004 година. Поради брзиот раст на оваа девијантно однесување, скоро е воведен, така што Разо доби три години затвор со кауција од 20.000 американски долари.

Сосед на болничарот, изјавил за полицијата дека Алехандро живеел многу повлечено со неговата сопруга и две деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber