Секси навивачка: Бијонсе во гаќички и дрес!

12 декември, 20130
1

Откако Џеј Зи неодамна објави дека тој и неговата сопруга Бијонсе неколку седмици ќе бидат на вегетеријанска исхрана, пејачката обајавила слики на кои позира во бели гаќички и во дрес на својата матична држава Тексас.

Бијонсе вака ја покажала не само својата совршена линија туку и дека знае да се забавува, со оглед на тоа дека поставила уште една фотографија на која на главата има жирафа или некое слично плишано животинче.

Foto: iam.beyonce.com

Bijonse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit