Старлетата Оро: Сакам секс на моторна санка!

11 декември, 20130
27

Старлетата Милица Живановиќ позната како Оро, девојката која се прослави со минимум општа култура, изјавила дека планината и е омилено место за секс и дека најдобриот интимен однос го доживеала на моторна санка.

Атрактивната Мими открива на какви мажи посветува внимание:

“Сакам мажи кои знаат што сакаат во животот. Исто така мојот маж мора да биде уреден, да води сметка за хигиена и однесување, да знае да ме насмее, да биде харизматичен. Да се разбереме, совршенство не постои, секој има доблести и мани. Но јас барам само основни работи. Не е важно како изгледа“ – раскажува старлетата која неодамна изјави дека глава не може да крене од политичари.

Foto: CKM Magazin/Milovan Knežević

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit