Секси Станија лудува низ ноќните клубови, но без Филип!

25 ноември, 20130
3

Станија Добројевиќ постепено се враќа на старите навики и луди забави, а луѓето се почесто можат да ја сретнат низ ноќните клубови до раните утрински часови.

Така Станија викендов организирала исклучиво женска забава и заедно со пријателките уживала во белградскиот клуб “Фабрика“.

Девојките уживале во одличната атмосфера до раните утрински часови, а Станија во меѓувреме ни еднаш не погледнала во мобилниот телефон, па затоа претпоставуваме дека нејзиниот избраник Филип е на сигурно.

Foto: Klub Fabrika Promo

Foto: Klub Fabrika Promo

Foto: Klub Fabrika Promo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit