Сензационалната ѕвезда Никол Шерцингер не остава многу на имагинацијата

22 јануари, 20130
Nicole+Scherzinger+-+Boomerang

Никол Шрецингер знае како да им се додворува на своите фанови, а оние кои не ја обожуваат, после ова дефинитивно ќе станат нејзини фанови.

Никол со право ја нарекуваат „тело“, бидејќи таа навистина има со што да се пофали. Таа во свој препознатлив стил го промовирала својот нов видео запис.

Облечена да заведе, во провиден фустан, провокативен поглед  и останувате без здив…

On the prowl: Nicole left little to the imagination in the tight mesh dress as she promotes her latest single

Daring: Nicole showed off her incredible curves in the dress, which left little to the imagination

Shocking: Nicole's dress certainly showed off her slim figure in the dress, which made a VPL very difficult to avoid

Gorgeous: Nicole shows off her flexibility in the shoot at a west London warehouse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber