Северина признава: Јас и Милан сеуште се сакаме!

6 март, 20130
1

Северина во емисијата „Амиџи шоу“ признала дека после 6 месеци повторно е во врска со Милан Поповиќ.

„Се сакаме“, кратко одговорила пејачката на прашањето за моменталната емотивна состојба. „Љубовта никогаш не беше спорна“, додала таа.

Нејзиниот концерт е закажан за 30 март во Комбанк арената, а пејачката открива дека ќе изгледа сензационално.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit