Шакира роди син

23 јануари, 20130
shakira
Поп ѕвездата Шакира и фудбалерот на Барселона, Жерар Пике, станаа родители, откако колумбиската пејачка синоќа го роди синот кој ќе се вика Милан Пике Мебарак, јавуваат светските медиуми.
Триесет и петгодишната Шакира Мебарак се породи со царски рез во болница во Барселона. Во соопштението на интернет страната на пејачката пишува дека “баш како неговиот татко, бебето Милан од неговото раѓање стана член на фудбалскиот клуб Барселона“.
Бебето има три килограми, а “мајката и бебето се здрави“, пишува на сајтот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit