Шанса да ја видите Жизел Бундхен скроз гола!

8 ноември, 20130
10

Една од најубавите жени во светот Жизел Бундхен повторно покажа зошто со години е на прво место на листата на најплатени манекенки, а дека таа титула ќе ја задржи сведочат најновите фотографии.

Таа за француското ноемвриско издание на Вог соблекла се од себе освен белите чорапчиња и патики, додека со рацете ги покрила само градите.

Преубавата 33 годишна манекенка и после две бремености има преубаво атлетско тело и сосема е јасно како оваа жена заработила 45 милиони долари.

“Како што им реков на моите сестри, кој не се грижи за своето тело, што и да облече, не чини. Јас секогаш се трудам да бидам што подобра…“, раскажува Жизел.

Foto: Vogue

Foto: Vogue

Foto: Vogue

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit