Шмеќер: Ибрахимовиќ се додворува на секси новинарка! (видео)

11 декември, 20130
1

Париз – Напаѓачот на Пари Сен Жермен, Златан Ибрахимовиќ почнал да и се додворува на новинарката Ал Џазире Малики додека го интервјуирала тренерот на парискиот клуб Лоран Блан.

Блан одговарал на прашањата на секси водителката, а во еден момент во импровизираното студиот влегол Ибрахимовиќ обраќајки се на Малики:

“Сигурен сум дека Златан Ибрахимовиќ би ви дал интервју“.

Новинарката се збунила, а потоа слатко се насмевнала. Фудбалерот потоа набрзо го напуштил студиото, а интервјуто било продолжено.

httpv://www.youtube.com/watch?v=-wBkizr42Ks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit