Кристал Хефнер: Воопшто не забележувам дека Хју Хефнер е постар 60 години

11 декември, 20130
2

Кристал која има 27 години се омажи минатата година за Хју и вели дека нивниот брак е крајно возбудлив.

Дејојката се омажи за 60 години постариот сопственик на империјата “Плејбој“, но вели дека таа воопшто не ја забележува разликата во годините. За него вели дека е многу романтичен и нежен.

“Навистина се грижиме еден за друг и одлично се согласуваме. Не ја забележувам разликата во годините. Хеф е многу забавен.“

“Кога се разделивме во 2011 година многу ми недостасуваше. Сега сме посреќни од било кога. Работите сега се одвиваат многу подобро отколку претходно. Хеф ме сака многу повеќе и никогаш не сум почувствувала ваква љубов во својот живот.“

Доколку до сега сте немале можност да го видите новиот спот на Кристал каде ги покажува своите музички вештини но и совршени облини, погледнете го сега….

httpv://www.youtube.com/watch?v=2541YIEUbMM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit