Силиконската кралица: На животните им верувам повеќе отколку на луѓето!

26 декември, 20130
22

Девојките кои во последно време подигнаа прашина во регионот, не обраќаат внимание на негативните коментари на нивна адреса, а Тијана истакнува дека таа, и покрај силиконите, таа е сосема обична девојка.

“Тоа што имам силикони не значи дека сум различна од другите ни пак тоа ме прави помалку вредна. За себе си сум убава таква каква што сум и во почетокот ме погодија негативните коментари во медиумите и социјалните мрежи“, раскажува Тијана која додава дека покрај овој силиконски фетиш, таа е сосема нормален човек.

“Животните ги обожувам, имам едно куче, шест руски мачки и питон. Животните ме опуштаат и на нив повеќе им верувам отколку на луѓето“, нагласува таа.

Foto: Press.rs

Foto: Telegraf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit