Сјаен празничен маникир

14 декември, 20130
6

Веќе официјално сме пред сезоната на Новогодишната еуфорија, па време е да се погрижиме и за празничниот маникир!

Наидовме на уникатна идеја како да додадеме повеќе сјај на маникирот и брзаме да ја споделиме со вас. Бидеќи оваа визија навистина плени.

Се разбира, основата на ноктите е божиќно црвена, комбинирана со златни и сребрени светки. Резултатот е прекрасен!

Погледнате како се прави!

httpv://www.youtube.com/watch?v=eHdXMxyeFD8

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit