Скопјанец силувал 9-годишно девојче во напуштен вагон

14 јануари, 20130
siluvanje
Деветгодишно девојче било силувано во петокот во напуштен вагон.
Министерството за внатрешни работи информира дека против С.Ј. (22) од Скопје е поднесена кривична пријава за сторено дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“.
Тој на 11 јануари во 15 часот со употреба на сила извршил полови дејствија врз деветгодишно девојче во напуштен вагон, оставен на железничката станица Скопје-Товарна Ражина.

Младиот педофил и е познат на полицијата и има досие за сторени тешки кражби и одземање на автомобил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber