Со скандали до врвот: Мајли Сајрус MTV уметник на годината!

10 декември, 20130
17

Мајли Сајрус е уметник на годината според мислењето на MTV.Детето – ѕвезда успеа со своето скандалозно однесување да си обезбеди пат кој ја одведе право до самиот врв и ја направи главна тема во медимите.

Од MTV соопштиле дека дуетот на Мајли и Робин е најгледаниот видео клип на сајтот на MTV, а делот на сајтот посветен на некогашната ѕвезда од серијата “Хана Монтана“ е најпосетениот, па со оглед на тоа, Мајли заслужено е на врвот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=K8WGYuSGRmI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit