South Park: Ким Кардашијан е хобит и лош пример за младите!

14 декември, 20130
10

Во најновата епизода на оваа урнебесна ТВ серија, каде често гледаме пародии на разни настани и лица, авторите Треј Паркер и Мет Стоун ја искористиле оваа епизода за да го изјаснат своето мислење за најпознатата американска старлета.
– Ким Кардашијан е мала дебела жена која манипулира со сликата за себе и така ги наведува младите девојки поради неа да се чувствуваат грозно. Во реалниот живот таа има тело како хобит! – вели Венди од серијата.

httpv://www.youtube.com/watch?v=5udhg3Zf_C8#t=0

httpv://www.youtube.com/watch?v=KP_8fHhbfnM#t=0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit