Погледнете го првиот спот од најновиот албум на Здравко Чолиќ

14 декември, 20130
9

Големата балканска ѕвезда Здравко Чолиќ направи спот за песната “Што ти дадов”. Оваа песна од најновиот албум сосема набрзо стана радиски хит во регионот.
Погледнете го спотот за нумерата “Што ти дадов”:

httpv://www.youtube.com/watch?v=L9dDvadU5FQ#t=0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit