Совршена шминка за најлудата ноќ (видео)

27 декември, 20130
18

Нова Година е идеален повод да се нашминкате поинаку од вообичаено. Се е дозволено, без разлика дали ќе се одлучите на игра со бои, светки или стилови. Меѓутоа доколку не сте смислиле на кој начин да ја истакнете својата убавина со помош на шминка, позната шминкерка Мишел Фан е тука за да ви помогне.

Таа веќе со години ги советува жените ширум светот како да се нашминкаат за различни пригоди, па погледнете го нејзиното видео кое е создадено специјално за жените кои сакаат да изгледаат прекрасно за најлудата ноќ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=px_VZgY0anM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit