Жешки Плејбој зајачици ги засенија и Станија и Сораја

27 декември, 20130
17

Големата журка по повод десетиот роденден на клубот “Mr. Stefan Braun“ во Белград и 60 години од постоењето на Плејбој била надополнета со бројни сексапилни зајачици кои во сенка ги фрлиле најпознатите српски старлети – Станија и Сораја, бидејќи сите присутни зјапале во деколтето на провокативните риби кои танцувале на шанкот.

Старлетите се појавиле оскудно облечени, а бујните силиконски гради биле истакнати на прв план, додека пак Станија се соблекла само по прслук, обидувајќи се да привлече поголемо внимание. Меѓутоа не успеала доволно во своите намири.

Погледнете дел од атмосферата:

Foto: Mr Stefan Braun

Foto: Mr Stefan Braun

Foto: Mr Stefan Braun

Foto: Mr Stefan Braun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit